• אודות יעל והצוות

  אודות יעל

  שלום,

  כנערה יצירתית, מגיל צעיר מאוד תפרתי להנאתי בלבד. התעסקות עם בדים, עיצוב ותפירה היו עבורי לא יותר מתחביב מעניין ומאתגר. מעולם לא למדתי תפירה בשום מסגרת וגם לא התכוונתי להפוך את התחביב הנ”ל למקצוע.

  מיד לאחר השרות הצבאי נרשמתי ללימודים בסמינר הקיבוצים במסלול של הוראת החינוך הגופני ועסקתי כמורה לחינוך גופני במשך 8 שנים. כמובן שבכל אותן השנים לא זנחתי את התחביב, ותמיד נתקלתי במבטי פליאה כשסיפרתי שאת כל המלתחה שברשותי תפרתי בעצמי

  השמועה עשתה לה כנפיים והחלו לזרום הזמנות לבגדי תינוקות ובגדי בייסיק לכל המידות וכך כאשה צעירה נשואה ואם לתינוקת, במקביל להיותי מורה לחינוך גופני, עסקתי גם בעיצוב ומכירה מה שנתן לי סיפוק גדול ואפשר לי השלמת הכנסה.

  עם השנים נחשפתי לעובדה מפתיעה. תלמידות רבות שלמדו 4 שנים במגמת אופנה ולעיתים אף מורות מהתחום (!!) הביעו סלידה מהמקצוע והכריזו בפניי שאינן אוהבות את התחום ואינן תופרות לעצמן מאומה. באופן בלתי מפתיע, כמעט בכל המקרים היתה בעיה של חוסר ביטחון שהוביל לחוסר מעש. הסקתי שכנראה משהו לקוי בשיטה שהן למדו בה.

  לאור מה ששמעתי, בהדרגה גמלה בליבי החלטה לפתח שיטה מהדרך בה אני עובדת. שמתי לי למטרה ללמד את התחום בדרך חווייתית ומאתגרת. לא היה לי ספק שאם אלמד בדרך שאני עובדת אוכל לחדש ולהפתיע ובין היתר לאפשר חוויה מתקנת למי שחוותה כישלון או אכזבה בשיטות אחרות.

   

  השיטה שפיתחתי עבורך שונה לחלוטין מהשיטות המוכרות-  השיטה שפיתחתי עבורך מתבססת על פיתוח הדרגתי והבנה עמוקה של הפרטים המרכיבים את הבגד והקשר ביניהם, כשהמטרה העיקרית היא להכשיר אותך להיות עצמאית לחלוטין. כלומר, שתוכלי לעצב ולתפור ללא תלות במורה ולא תלות בגזרות מוכנות.

  לסיום- אני חייבת הרבה תודות לתלמידות המדהימות שבמשך כל השנים מעודדות, מפרגנות ומחזקות בי את התחושה בצדקת הדרך.

  אני מזמינה אותך ללמוד בדרך קלה, חווייתית ומפתיעה. אשמח מאוד אם תצטרפי וביחד נגשים לך חלום.

  שלך,

  יעל

   

דילוג לתוכן