• סניף ראשי ירושלים

  טלפון: 02-5380241, 054-5705800 (ניתן גם לסמס)

  שעות פעילות: בימים א'-ד': בוקר: 9:00-14:30, אחה"צ: 16:00-18:30. יום ה': 9:00-14:30. רצוי להגיע בתיאום מראש. המכון סגור בימי שישי וערבי חג.

  כתובת: רח’ יפו 210, ת.ד. 11230, מיקוד 91112

  התמחות בחצאיות

  לימוד תפירת חצאיות עם רוכסנים וחגורות בטכניקות שונות בחצאיות צרות או בדוגמת A כולל חיבור כל סוגי הרוכסנים - נתחיל בתדמיתנות לכל הגילאים ונמשיך בשלבי הגזירה והתפירה. נלמד להוסיף ביטנה וחגורות פנימית וחיצונית, אח”כ ניתן להמשיך לדוגמאות נוספות של לחצאיות לדוגמא חצאיות בדוגמאות שונות של קפלים, חצאיות בלון, קצפת ועוד.

  התמחות בשמלות וסרפנים

  נתחיל בוסטים לכל הגילאים ואח”כ נמשיך לסרפנים בסגנון מחויט או רחב, עם כתפיות צרות או רחבות. בין היתר נלמד סרפנים בדוגמת מעטפת ועוד דוגמאות מעניינות. נמשיך בשמלות בסגנונות שונים כולל שמלות ערב ושמלות כלה.

  התמחות בחולצות מיוחדות

  קורס זה מאפשר מעוף גדול מאוד כשאת ניגשת לתפירת חולצות בסגנון קליל ומעניין, בקורס זה יושם דגש חזק על עיצוב ופיתוח היצירתיות. הנושאים הנלמדים בין היתר:
  • חולצות עם כיווץ בהיקף הצוואר
  • חולצות רבידה
  • קפלים וכיווצים במקומות שונים בחולצה ועוד.
  הקורס מפתח את הדמיון ומאפשר הוספת מקוריות ועניין לעיצובים שלך גם כשאת תופרת חולצות וז’קטים וגם בשמלות.

  התמחות בחולצות וז'קטים

  לימוד תפירת חולצות וז’קטים בדוגמאות שונות המתאימים לכל סוג בד ובעיקר לאריגים שונים כולל בדי תחרה. נלמד לשרטט גיזרה מחויטת כולל מתפרים ופרינצס. חולצות מכופתרות עם או בלי צווארון עם מפתח צוואר בדוגמאות שונות. צווארונים המתאימים לחולצות ולז’קטים כגון: צווארון גברי, צווארון סיני, צווארון מלח, צווארון אמריקאי ועוד. בין היתר נלמד לתכנן ולחבר ביטנה לז’קטים.

  התמחות בכיסים

  נלמד לתכנן ולתפור כיסים שונים במקומות שונים. הכיסים מתאימים לכל בגד ולכל מקום בבגד בהתאם לעיצוב האישי של כל אחת.

  דרכי הגעה לסניף

דילוג לתוכן